Masz pytania dotyczące współpracy z Pflegehilfe Schweiz AG?
Zadzwoń i uzyskaj odpowiedzi!
Cieszymy się na kontakt z Tobą!

+48 888 721 102 e-mail Pracuj z nami

Jakie wynagrodzenie będę otrzymywać?

Poniżej przedstawiamy poziomy wynagrodzeń, które zapewniamy naszym pracownikom. Poniższe wynagrodzenie stanowi kwotę netto na miesiąc. Organizacja transportu jest, jak do tej pory, po stronie pracodawcy.

Wynagrodzenie netto miesięcznie: 2’250,00 CHF – 2’650,00 CHF

Jeśli chcesz ukończyć u nas opłacony przez pracodawcę kurs szkoleniowy – szwajcarski uznany asystent pielęgniarski – zgodny z Czerwonym Krzyżem (SRK) lub już ukończyłeś/łaś kurs szkoleniowy, otrzymasz następujące wynagrodzenie jako wynagrodzenie podstawowe.

Wynagrodzenie netto miesięcznie: 2’470.00 CHF – 2’820.00 CHF 

W zależności od rodzaju oferty możliwe jest także otrzymanie następujących kwot netto miesięcznie:

Wypłata netto miesięcznie: 2’690.00 CHF – 3’070.00 CHF

Dodatkowo: Jeśli pracujesz z nami dłużej niż 1 rok, otrzymasz dodatkową premię z BVG* w wysokości co najmniej 400 CHF za przepracowany każdy miesiąc. Na przykład: jeśli będziesz współpracować z Pflegehilfe Schweiz przez łącznie 2 lata, otrzymasz dodatkowe nawet 9600 CHF. Jest to gwarantowane i wypłacane na konto po uprzednio złożonym przez Ciebie wniosku. *Szwajcarskie prawo pracy

Warunkiem koniecznym, aby zostać u nas opiekunem medycznym/opiekunem osób starszych, jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1) i chęć pracy dla Pflegehilfe Schweiz AG przez co najmniej 3 miesiące.

Gwarantujemy różnorodność ofert, a na miejscu pełne wsparcie w postaci profesjonalnego nadzoru specjalistów pielęgniarskich Pflegehilfe Schweiz AG.

W jakim terminie otrzymam swoje wynagrodzenie?

Wynagrodzenie będzie wpływać na Twoje konto bankowe zawsze do 5. dnia kolejnego miesiąca. Wynagrodzenie wypłacamy z dołu. Zawsze także otrzymasz pasek z wynagrodzenia, na którym będziesz mógł sprawdzić wszystkie jego elementy.

Czy potrzebuję paszportu, aby wyjechać do Szwajcarii?

Nie. Wystarczy dowód osobisty, który musi być oczywiście ważny.