Masz pytania dotyczące współpracy z Pflegehilfe Schweiz AG?
Zadzwoń i uzyskaj odpowiedzi!
Cieszymy się na kontakt z Tobą!

+48 888 721 102 e-mail Pracuj z nami
PRACUJ Z NAMI!

POSZUKIWANI OPIEKUNOWIE MEDYCZNI
OPIEKUNOWIE OSÓB STARSZYCH

Link

ZOSTAŃ OPIEKUNEM

Ponieważ wierzymy, że tylko bliskość i opieka zapewniają w starszym wieku godne życie, a nawet mogą je znacznie polepszyć, szukamy wykwalifikowanych opiekunów medycznych / opiekunów osób starszych, którzy będą wzmocnieniem naszego profesjonalnego zespołu. Naszym zadaniem jest podanie seniorom pomocnej dłoni poprzez towarzyszenie im we wszystkich obszarach życia codziennego.

Pomagamy seniorom w prowadzeniu gospodarstwa domowego, wychodzimy z nimi na spacery, gramy w karty i gry planszowe, chodzimy na koncerty lub jesteśmy po prostu dobrymi słuchaczami. Wykonujemy także czynności higieniczne.
Do opieki nad osobami starszymi należy również załatwianie tysiąca codziennych, bieżących spraw, aby sprawić radość seniorom i członkom ich rodzin oraz ich odciążyć.

CZEGO MOŻESZ OD NAS OCZEKIWAĆ JAKO
OPIEKUN(KA) OSÓB STARSZYCH / OPIEKUN MEDYCZNY?

OTRZYMUJESZ SZWAJCARSKIE WYNAGRODZENIE I SZWAJCARSKĄ UMOWĘ O PRACĘ

Żadnych trików, żadnych ukrytych klauzul: jesteśmy całkowicie transparentni, jeżeli chodzi o Twoją umowę o pracę i jej warunki. Otrzymujesz regularne szwajcarskie wynagrodzenie i nie ponosisz żadnych kosztów dodatkowych.
Zatrudniając się u nas jako Opiekun Osoby Starszej otrzymasz wynagrodzenie netto miesięcznie: 2’250,00 CHF – 2’650,00 CHF.
Zachęcamy jednak do uczestnictwa w kursie (który zapewniamy) i tym samym do zwiększenia swoich uprawnień zawodowych – wynagrodzenie osiągnie wówczas poziom nawet 3’070,00 CHF netto miesięcznie.

BVG – dodatkowy zastrzyk gotówki!
JESTEŚ W PEŁNI UBEZPIECZONY / UBEZPIECZONA

Jako pracownik Pflegehilfe Schweiz jesteś objęty/objęta ubezpieczeniem 24 godziny na dobę. Obejmuje ono zarówno ubezpieczenie emerytalne jak i świadczenia pracownicze (AHV i BVG) oraz kasę chorych.
Jeśli będziesz z nami dłużej niż 1 rok pracować, otrzymasz dodatkową premię z BVG* w wysokości co najmniej 400,00 CHF za przepracowany każdy miesiąc. Na przykład: jeśli będziesz współpracować z Pflegehilfe Schweiz przez łącznie 2 lata, otrzymasz dodatkowe nawet 9’600,00 CHF. Jest to gwarantowane i wypłacane na konto po uprzednio złożonym przez Panią wniosku. *Szwajcarskie prawo pracy

OTRZYMUJESZ OSOBISTEGO KOORDYNATORA

Również w codziennej pracy nie pozostawimy Cię samemu/samej sobie. W każdym nagłym wypadku jesteśmy do Twojej dyspozycji i reagujemy niezwłocznie. W przypadku pytań i wątpliwości, wesprze Cię osobiście jeden z naszych doświadczonych koordynatorów. Podczas każdego weekendu masz z nami kontakt poprzez telefon alarmowy.

ZAŁATWIAMY ZA CIEBIE SPRAWY ADMINISTRACYJNE

Procedury, wnioski, formalności, instytucje: Zapewniamy Ci wsparcie w sprawach administracyjnych przed podpisaniem umowy, podczas jej trwania i po jej zakończeniu.

OFERUJEMY CI MOŻLIWOŚĆ DOSKONALENIA ZAWODOWEGO – CERTYFIKOWANY OPIEKUN/CERTYFIKOWANA OPIEKUNKA MEDYCZNA SZWAJCARSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA

Kursy są dla Ciebie bezpłatne i przez nas opłacone. Wykorzystaj swoją szansę na sukces i dołącz do naszego zespołu. Ciesz się awansem zawodowym i posiadaniem dyplomu certyfikowanego opiekuna/opiekunki medycznej Szwajcarskiego Czerwonego Krzyża.
Kursy są dla Ciebie bezpłatne i przez nas opłacone. Wykorzystaj swoją szansę na sukces i dołącz do naszego zespołu. Ciesz się awansem zawodowym i posiadaniem dyplomu certyfikowanego opiekuna/opiekunki Szwajcarskiego Czerwonego Krzyża. Poziom wynagrodzenia, który możesz otrzymać to nawet 3’070,00 CHF netto miesięcznie jeśli posiadasz odpowiednie uprawnienia zawodowe.

Jaką wiedzę, doświadczenie i motywację musisz wnieść do naszego zespołu?
Nasze wymagania na stanowisko w Pflegehilfe Schweiz AG.

wypełnij formularz
  • Dobra znajomość języka niemieckiego , umiejętność czytania i rozumienia prostych tekstów
  • Co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w opiece
  • Referencje z poprzedniego miejsca pracy
  • Nienaganna reputacja
  • Gotowość do zgłoszenia się na osobistą rozmowę kwalifikacyjną w jednym z naszych biur w Polsce (w Toruniu / Katowicach / Szczecinie) lub w Szwajcarii
  • Dojrzałość, wrażliwość i empatyczność wobec innych osób
  • Twoim atutem jest wykształcenie medyczne (opiekun medyczny, pielęgniarka, ukończenie kursów związanych z opieką). W przypadku braku takiego wykształcenia: gotowość do udziału w kursie przygotowującym do pracy w charakterze OPIEKUNA / OPIEKUNKI SZWAJCARSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA (wykształcenie uznane w Szwajcarii)
  • Atutem jest także znajomość dodatkowych języków obcych np. włoski, francuski lub angielski

Skontaktuj się z nami już teraz i nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią naszej rodziny.
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PLEGEHILFE SCHWEIZ

Oto formularz aplikacyjny. po prostu kliknij i zaczynamy

wypełnij formularz