Masz pytania dotyczące współpracy z Pflegehilfe Schweiz AG?
Zadzwoń i uzyskaj odpowiedzi!
Cieszymy się na kontakt z Tobą!

+48 888 721 102 e-mail Pracuj z nami

Bezpłatnie naszym Pracownikom zapewniamy:

Kursy i szkolenia

Ceryfikacja uprawnień zawodowych

Certyfikat z języka niemieckiego (poziom B1)

Poziom wynagrodzeń nawet do 3’070,00 CHF miesięcznie netto

Poznaj naszą ofertę. Dołącz do zespołu PHS AG.

Szkolenie na oficjalnego szwajcarskiego opiekuna medycznego odbywa się online, przewidziane są także 4 dni szkolenia stacjonarnego w Polsce. Łącznie szkolenie trwa 120 godzin (w okresie maksymalnie 3 tygodni). Możesz sam zdecydować, kiedy i gdzie chcesz odbyć kurs. Jest to również możliwe, gdy jesteś w domu. Podczas kursu towarzyszy Ci specjalista z naszego zespołu. Szkolenie nic Cię nie kosztuje, tzn. my zajmujemy się wszystkimi sprawami i kosztami za Ciebie. Dzięki temu możesz zrobić krok naprzód w karierze w opiece i pielęgniarstwie, a przede wszystkim uzyskać bardzo wysokie i bezpieczne wynagrodzenie netto w wysokości do 3 070,00 CHF w zależności od posiadanych kwalifikacji. Ponadto otrzymujesz gwarantowane oferty dostosowane do Twojej wiedzy, oczekiwań i kwalifikacji.

Warunkiem koniecznym, aby zostać u nas opiekunem medycznym, jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1) i chęć pracy dla Pflegehilfe Schweiz AG przez co najmniej 3 miesiące.

Gwarantujemy różnorodność ofert, a na miejscu pełne wsparcie w postaci profesjonalnego nadzoru specjalistów pielęgniarskich Pflegehilfe Schweiz AG.

Skontaktuj się z nami już teraz i nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią naszej rodziny Pflegehilfe Schweiz.

Umożliwiamy uzyskanie certyfikatu z języka niemieckiego na poziomie B1.

Ponadto prowadzimy postępowania nostryfikacji dokumentów w Szwajcarii (tj. uznanie dokumentu). To również nic Cię nie kosztuje. Uznanie wszelakich dyplomów w Szwajcarii gwarantuje Ci możliwość otrzymania wynagrodzenia w wysokości nawet 3’070.00 CHF netto miesięcznie.